Pobierz darmową medytację

To medytacja inna niż wszystkie. Łączy w sobie relaksację i ćwiczenie z obszaru rozwoju osobistego. Nazwałam ją Mandalą Życia, ponieważ przeprowadzi Cię przez 8 najważniejszych obszarów Twojego życia jak po mandali. Dzięki temu spojrzysz na siebie z lotu ptaka i zobaczysz, w jakim punkcie swojego życia jesteś. Ocenisz, na czym aktualnie potrzebujesz się bardziej skupić, by poczuć pełnię swojego istnienia i harmonię w życiu.

 

Doświadczysz spokoju umysłu i odbędziesz podróż w głąb siebie. Gdy myśli są wyciszone, łatwiej jest nam ujrzeć swoją prawdę.

 

Medytacja zawiera element wizualizacji. Dlaczego warto właśnie w tej formie zobaczyć z innej perspektywy swoje życie?

 

Ponieważ łączysz się ze swoim najwyższym potencjałem i intuicją. Odsuwasz na bok głos ego i głos rozsądku podszyty społecznymi oczekiwaniami. Przekonaj się sama. 

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatnie swój prezent oraz otrzymaj jeszcze extra 10% rabatu na pierwsze zakupy produktów mindfulness ze sklepu.

.

Co dalej?

Umów się na bezpłatną sesję

Sesja ma formę konsultacji. Jest całkowicie niezobowiązująca. 30 minut tylko dla Ciebie.

Jeśli masz poczucie, że utknęłaś w życiu, czujesz brak wewnętrznego spokoju i harmonii. Do tego skończyły Ci się pomysły na to, co dalej i nie masz już siły stawiać czoła wyzwaniom. Zapraszam Cię na bezpłatną 30-minutową, jednorazową sesję zapoznawczą, podczas której przedstawię Ci możliwe rozwiązania Twojego problemu i moje sposoby pracy. Zobaczysz czy to jest właśnie to, czego Twoja dusza pragnie, by z lekkością i optymizmem realizować swoją wizję życia.

 

Poznajmy się i porozmawiajmy jak obudzić w Tobie wewnętrzną szamankę, która żyje w zgodzie z tym, kim jest.