O mnie

Jestem indywidualistką, która ma swoje spojrzenie na świat. Moja percepcja świata nie jest czarno-biała, ma wiele kolorów i odcieni. Mam wiele pasji, a jedną z nich jest PODRÓŻOWANIE. Kiedy wyjechałam w swoją pierwszą zagraniczną, egzotyczną podróż (do Tunezji) już wiedziałam, że się zaraziłam wirusem podróżników i bez podróżowania nie będę mogła żyć. Pragnienie kolejnych podróży ewoluowało i zmaterializowało się podczas wymiany studenckiej we FRANCJI, a następnie w TAJLANDII. Spotkania z ludźmi z innych krajów, odwiedzane miejsca dają mi poczucie sensu bytu i spełnienia oraz nowy punkt widzenia. Ponadto lubię estetykę, piękno i wszystko, co z tym związane, czyli metamorfozy. Upiększanie wewnętrzne i zewnętrzne to coś, co uwielbiam. Lubię pracować z kobietami podkreślając ich naturalne piękno MAKIJAŻEM, ubiorem, zadbanymi paznokciami. Lubię dekorować wnętrza. Tworzyć przytulną i komfortową przestrzeń wokół mnie i innych.

Uwielbiam także ROZMOWY z ludźmi na ważne tematy, które pomagają mnie i im rozwiązywać problemy lub dają INSPIRACJĘ. Ważna jest dla mnie PSYCHOLOGIA ( a nawet parapsychologia – magia daje życiu smaczek) i rozwój osobisty, więc stale pracuję nad sobą. Ogromną satysfakcję sprawia mi, gdy mogę wnieść coś dobrego do czyjegoś życia, dlatego organizuję spotkania podróżnicze, tematyczne warsztaty rozwojowe, spotkania dla dzieci i młodzieży.

Piękne chwile lubię uwieczniać na FOTOGRAFIACH. Gdy mam wenę biorę pędzle i maluję obrazy. Ważna jest dla mnie harmonia w życiu, więc wszystkie nurty zdrowego stylu życia, aktywność fizyczna (JOGA, taniec, ćwiczenia) znajdują miejsce w mojej przestrzeni.

Już jako dziecko wiedziałam, co chcę w życiu robić. Los pokierował mnie inaczej, ale KINO I TEATR zawsze będzie z tyłu głowy. Pracuję zawodowo i realizuję się m.in. poprzez tego bloga. Bywam nieprzewidywalna i zwariowana, jak również skupiona.

Ważna jest dla mnie RODZINA, czas jej poświęcony, wspólne wyjazdy. Długie rozłąki to raczej nie dla mnie. W domu czasem lubię szaleć, głośno śpiewać, tańczyć, bywa, że mam bałagan, obiad jak z restauracji na stole przygotowany w pół godziny albo zwykłe pierogi z baru. Nie ma tu miejsca na nudę, ale zawsze jest czas na RADOŚĆ i BYCIE SOBĄ.

Lubię działać i być stale AKTYWNA. Jestem niepoprawną optymistką i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Rutynie mówię NIE. Misje specjalne? Tak! Kiedy zaczynamy? 🙂

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0