Jestem na Patronite.pl :)

Jestem na Patronite.pl :)

Jest niedziela. Dzień leniwy. Pogoda smętna i ponura. Czeka na mnie artykuł na temat Bangkoku… Instagram czeka na zdjęcia… I przyszła faktura za serwer… Skończyła się promocja i kwota podskoczyła w górę jak baletnica. No dobra – z tą baletnicą to przesada. Wydatków w bród, dom większość zżera i myślę co z tym moim hobby zrobić. Rzucić to precz i zniknąć z Internetu, dać sobie spokój, by spokojnie w niedzielę wziąć się za porządki i obiad jak przystało na porządną polską rodzinę? Wewnętrzny dysonans jednak nie pozwala mi nacisnąć klawisza “delete”. Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiłam dać sobie jeszcze szansę. Z pomocą przyszedł wspaniały program Patronite.pl Nie zastanawiając się wiele wysłałam zgłoszenie i … jestem!

Najtrudniejsze są dla mnie rozmowy o pieniądzach. Dla siebie. Bo dla kogoś mogłabym miliony zdobywać. Dla siebie kolana mi miękną. Jestem raczej humanistką i liczby to po prostu liczby. Sprytne Tajki zauważyły, że nawet bez pieniędzy nie ma miłości informując o tym fakcie kandydatów wszem i wobec napisem na T-shircie “No money – no honey”. Ja takowej koszulki nie posiadam i wciąż jednak wierzę, że pieniądze to nie wszystko.

Mimo wszystko serwer kosztuje, podróże też kosztują, sprzęt fotograficzny również kosztuje… Ziarnko do ziarnka i zbiera się miarka. Dlatego też ja, z tego miejsca, moja droga Czytelniczko, drogi Czytelniku (czy też Followersie jak wolisz), zachęcam Cię do odwiedzenia mojego profilu na Patronite.pl TU i wsparcia mojego bloga. Oczywiście nic nie jest za darmo! Zobacz, co mogę Ci zaoferować w zależności od ustalonych progów… Tyle, ile możesz, tyle, ile chcesz! Będę bardzo, bardzo wdzięczna! Na pewno opłacę serwer, będę skutecznie dodawać nowe wpisy i materiały, poprawię technicznie swój sprzęt i zacznę odkładać na podróże… 

Uściski, moc uścisków, buziaki… hugs hugs… You made my day!

Ufff…najtrudniejszy post…

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *