Jestem na Patronite.pl :)

Jestem na Patronite.pl :)

Jest niedziela. Dzień leniwy. Pogoda smętna i ponura. Czeka na mnie artykuł na temat Bangkoku… Instagram czeka na zdjęcia… I przyszła faktura za serwer… Skończyła się promocja i kwota podskoczyła w górę jak baletnica. No dobra – z tą baletnicą to przesada. Wydatków w bród, dom większość zżera i myślę co z tym moim hobby zrobić. Rzucić to precz i zniknąć z Internetu, dać sobie spokój, by spokojnie w niedzielę wziąć się za porządki i obiad jak przystało na porządną polską rodzinę? Wewnętrzny dysonans jednak nie pozwala mi nacisnąć klawisza “delete”. Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiłam dać sobie jeszcze szansę. Z pomocą przyszedł wspaniały program Patronite.pl Nie zastanawiając się wiele wysłałam zgłoszenie i … jestem!

Najtrudniejsze są dla mnie rozmowy o pieniądzach. Dla siebie. Bo dla kogoś mogłabym miliony zdobywać. Dla siebie kolana mi miękną. Jestem raczej humanistką i liczby to po prostu liczby. Sprytne Tajki zauważyły, że nawet bez pieniędzy nie ma miłości informując o tym fakcie kandydatów wszem i wobec napisem na T-shircie “No money – no honey”. Ja takowej koszulki nie posiadam i wciąż jednak wierzę, że pieniądze to nie wszystko.

Mimo wszystko serwer kosztuje, podróże też kosztują, sprzęt fotograficzny również kosztuje… Ziarnko do ziarnka i zbiera się miarka. Dlatego też ja, z tego miejsca, moja droga Czytelniczko, drogi Czytelniku (czy też Followersie jak wolisz), zachęcam Cię do odwiedzenia mojego profilu na Patronite.pl TU i wsparcia mojego bloga. Oczywiście nic nie jest za darmo! Zobacz, co mogę Ci zaoferować w zależności od ustalonych progów… Tyle, ile możesz, tyle, ile chcesz! Będę bardzo, bardzo wdzięczna! Na pewno opłacę serwer, będę skutecznie dodawać nowe wpisy i materiały, poprawię technicznie swój sprzęt i zacznę odkładać na podróże… 

Uściski, moc uścisków, buziaki… hugs hugs… You made my day!

Ufff…najtrudniejszy post…

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *